Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skurcz go złapał - dobra wymówka, mógł zaciągnąć ręczny. Do pierdla na 25 lat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go wsadzą do pierdla to skurcz w dupala będzie go łapał . Taka kara będzie odpowiednia dla idioty . Kretyn do rowu powinien skręcić chyba że w łapy też go złapało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że zrobią z niego parówę pod celą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Dzieciaku weź się nie kompromituj takim komentarzami i nie próbuj usprawiedliwiać sprawcy tego wypadku w jakikolwiek sposób.     Jeżeli jesteś "kierowcą",  tak jak Twój kolega ( czytaj sprawca wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym), to powinieneś dokładnie znać definicję wymuszenia pierwszeństwa przejazdu. Jeżeli nie, to po krótce Ci napiszę: Każdy kierowca, który swoim zachowaniem, zmusza drugiego kierującego chociażby do hamowania, czy zmiany kierunku jazdy, wymusza pierwszeństwo przejazdu. I sory, ale dla mnie tutaj nie ma usprawiedliwienia jakimś skurczem. I mam nadzieję, że dla sądu też nie będzie. Ponadto, od strony Młynek, są znaki pionowe i poziome takie jak STOP, oraz linia bezwarunkowego zatrzymania się, do których Twój kolega się nie zastosował, czego wynikiem była śmierć młodej kobiety, matki, żony, która miała całe życie przed sobą.    Mógł, hamować ręcznym, biegami, zastosować hamowanie awaryjne, czy samemu zjechać do rowu, gdzie skutki były by o wiele mniej tragiczne.    I nie ma tu również tłumaczenia, że ciężarówka uderzyła w niego.... uderzyła bo to on jako kierowca do tego doprowadził.    Jeszcze Ci nadmienię, że prowadzenie pojazdu to nie tylko, głośna muzyka na full, zimny łokieć i lansowanie się jaki to ja nie jestem kierowca z rocznym, czy 2 letnim stażem ( po przejechaniu łącznie 500 km). To przede wszystkim kultura, okazywana innym uczestnikom ruchu, brak pośpiechu, brak nieprzemyślanych decyzji, przewidywanie pewnych sytuacji na drodze, a nie jazda na wariata i gaz opór.    Oczywiście, kara powinna być adekwatna do całej sytuacji, biorąc również pod uwagę, straty moralne całej rodziny tej dziewczyny, oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, wtedy może jeden z drugim, zastanowił by się jak ma i jak powinien zachowywać się na drodze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez tegu huja 20-latka jest tragedia rodzinna i półroczna sierotka... bez matki. GŁEBOKIE wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z której części gminy Ryki była ta Pani? :( Może ktoś zna miejscowość :( ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie ignorantami, nie macie pojęcia jak doszło do tego wypadku, a z góry oceniacie kierowce. To mój kolega, złapał go skurcz w nodze, nie mógł wyhamować i dojechał do skrzyżowania na sprzęgle, rzeczywiście, częściowo wyjechał na ulicę, ale to TIR uderzył w NIEGO, a nie na odwrót. Najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie.
  Pieprzysz. Akurat go w tym momencie złapał skurcz. A nawet jeśli to ma drugą nogę i rękę. Mógł drugą nogą wciskać hamowanie, a ręką ręcznym... nie wierzę że skurcz go złapał nagle przed skrzyżowaniem. Wymówka przed prokuratorem wymyślona na poczekaniu. A poza tym co to za pierdzielenie, że nie on uderzył w TiRa tylko TiR w niego???? Znaczy, że co??? Gadasz tak, bo chcesz zasugerować, że TiR winny że mu koleś wyjechał z podpożądkowanej? Miał przefrunąć nad nim???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy podziękować też temu idiocie, który zamknął skrót przez Puławy gdzie jeździło się powoli, a ruch ciężarowy puścił wąską ścieżką przez Wronów i Osiny gdzie jeździ się szybko.
  Nie "gdzie jeździ się szybko" tylko gdzie nagminnie łamie się przepisy przekraczając dozwolone 50km/h w tych terenach zabudowanych.... gadasz jakby biedni kierowcy (jadący szybko) nie mieli jak wyhamować gdy im coś wyjdzie (np. na przejście)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.
    TiR uderzył, ale przez to, że ten skurczony mu wyjechał głąbie. Cały czas ciągniesz temat przeżucenia winy na kierowcę TiR-a Bogu winnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno to była Pani Magda z Leopoldowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jestes zalosny . Przestan wypisywac te brednie . Skurcz ? Przeciez to jest smieszne , gosc zwyczajnie probuje uniknac konsekwencji . Brak jakichkolwiek wartosci moralnych . To on ponosi odpowiedzialnosc za to co sie stalo i powinien sie przyznac. Scierwo bez godnosci i honoru , tyle z mojej strony .
Masz 100% racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła młoda kobieta. Dziecko zostało półsierotą, prawdopodobnie płacze po nie mąż. A ty ujmujesz się za kolega, który przyczynił się do śmierci młodej matki i zapewne żony?   Trzeba nie mieć serca.    
A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszne życzenia - oby koledzy z zakładu karnego czytali forum, a sędzi był uczciwy.      
Jak go wsadzą do pierdla to skurcz w dupala będzie go łapał . Taka kara będzie odpowiednia dla idioty . Kretyn do rowu powinien skręcić chyba że w łapy też go złapało?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę to w imieniu mojego syna - uczestnika wypadku. Nasz syn jest zdruzgotany, prawdopodobnie nigdy nie wybaczy sobie tego, co się stało. Z całego serca żałuje on swojego czynu i współczuje rodzinie Pani Magdy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.
jak by nie wyjechał to by TIR nie uderzył tylko pojechał by prosto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jestes idealnym kierowca? nigdy ci sie nie zdarzylo popelnic bledu? kolejny kretyn, ktory madrzy sie nie widzac calej sprawy. CIekaw jestem, czy wy byscie zachowali sie tak, ze nic by z tego nie wyszlo. Kazdy madry jak go to nie dotyczy. Nie powiedzialem, ze nie wymusil pierwszenstwa bo wymusil. Nie zmienia to faktu, ze to nie on uderzyl w ta kobiete, tylko TIR. W ogole dobre przeklamanie w tym artykule jest, a wy naiwni dalej w to wierzcie.
Ja znam sprawę jak to twój kolega to zapytaj go dlaczego to kierowca opla stracił prawojazdy i siedzi na dołku a nie kierowca TIRa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę to w imieniu mojego syna - uczestnika wypadku. Nasz syn jest zdruzgotany, prawdopodobnie nigdy nie wybaczy sobie tego, co się stało. Z całego serca żałuje on swojego czynu i współczuje rodzinie Pani Magdy.
Nie uczestnika a mordercy! Uczestniczyc to mozna w pielgrzymce a tutaj bydle zamordowalo matke polrocznego dzieciatka. Taka jest prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny gnojek zabił Tatuś z mamusią kupili samochdzik a gnojek jeżdzi na wariackich papierach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny gnojek zabił Tatuś z mamusią kupili samochdzik a gnojek jeżdzi na wariackich papierach !
Nie obrażaj syna komendanta,niesie to za sobą kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy gdyby temu koledze przytfafilo sie takie nieszczescie czy tez bylby po stronoe kierowcy ktorego podobno zlapal skurcz. Powinien cale zycie morderca ponosic konsekwencje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...